+ KATEGÓRIE

Trávnik

Pestujeme trávniky od roku 2001. Máme bohaté praktické i teoretické skúsenosti v tejto oblasti. V súčasnosti produkujeme trávnikové koberce na ploche o výmere cca 12 hektárov.
Naše predpestované trávne koberce sú určené na široké použitie. Trávnik je vhodný do záhrad aj na aktívne zaťažované plochy určené na športové účely.

Používame holandské osivo BARENBRUG – zmes RPR SPORT, ktorej hlavnou prednosťou je rýchla regenerácia. Toto osivo vyhovuje klimatickým podmienkam na Slovensku, je odolné voči chorobám, výborne znáša záťaž a skladba zmesi zaručuje svieži vzhľad a farebnú stálosť i niekoľko rokov po výseve.
Holandská spoločnosť BARENBRUG s viac ako storočnou tradíciou patrí k svetovým lídrom v oblasti produkcie trávnych osív. Dokonalý systém šľachtenia, kontroly a pestovania je zárukou vysokej kvality trávnych zmesí. Tráva od firmy BARENBRUG je zasiata na známych futbalových a golfových ihriskách na celom svete.

AKO OBJEDNAŤ TRÁVNIK

Odber trávnika je potrebné vopred dohodnúť s pánom Rastislavom Petrovom telefonicky na čísle 0905 954 730. Volajte prosím v pracovnej dobe (Pondelok – Piatok od 7.00 do 16.00). Predmetom dohody je dátum a presný čas odberu. Pri odberoch nad 50 m2 je vhodné zavolať 4–5 pracovných dní pred plánovaným odberom. Pri menších odberoch stačí zavolať 1–2 dni vopred.

V prípade nepriaznivého počasia si vyhradzujeme právo na zmenu, prípadne zrušenie plánovaného odberu. Odberateľ bude o tejto skutočnosti včas informovaný. V prípade, že odberateľ nemôže v dohodnutom termíne trávnik odobrať, je povinný informovať o tejto skutočnosti dodávateľa najmenej 3 hodiny pred plánovaným odberom.

Trávnik režeme a expedujeme v dopoludňajších hodinách, spravidla do 13.00 hod. Poobede vykonávame údržbu a zalievanie trávnikov. V dňoch voľna trávnik nerežeme. Trávne koberce predávame vo forme roliek o rozmeroch 45 cm x 110 cm. Na 1 m2 sú potrebné 2 rolky.

Váha 1 rolky je cca 10 kg. Jeden m2 váži cca 30 kg, v závislosti od vlhkosti. Tomu je potrebné prispôsobiť typ a nosnosť auta.

Pri odbere zabezpečujeme nakladanie trávnika. Trávnik je spravidla expedovaný na europaletách. Na jednu europaletu sa zmestí 20 m2 trávnika. Europalety je možné priniesť na výmenu pri odbere alebo ich zálohujeme sumou 14,40 €/ kus. Nepoškodené europalety spätne vykupujeme za 13,20 €/ks. Palety je možné vrátiť v oboch našich prevádzkach na týchto adresách:

PARKONA, Fintická 2193/20, 08001 Prešov v čase: Pondelok – Piatok od 7.00 – 17.00
PARKONA, Košická ulica (pri trati), 04431 Družstevná pri Hornáde v čase Pondelok – Piatok od 7.00 – 17.00

Pri vrátení paliet je potrebné mať originál dokladu (bloček).

Pokládku trávnika odporúčame zveriť profesionálom.

Zoradiť podľa: Názvu | Ceny
Zobraziť: Náhľady | Zoznam | 12 | 24 | Všetky
Názov m.j. Počet na sklade Cena

Predpestovaný trávnik
m2 14582 6,50 € s DPH